Yönetilen Hizmetler

Teknoloji alanında uzman yeteneklere mi ihtiyacınız var ve maliyetleri azaltmak için BT operasyonlarınızda dış kaynaklardan faydalanmak mı istiyorsunuz? BilgeAdam Teknoloji, BT planınızın oluşturulması ve ekip üyelerinizin temel iş operasyonlarınıza odaklanmaları için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sunar. BilgeAdam; sistemlerinizi yükseltmenize, süreçlerinizi iyileştirmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olan, güvenilir bir teknoloji çözümleri ortağıdır. Yazılımlarınızı ihtiyaç duyduğunuz şekilde yönetir ve bakımını yapar, altyapınızı organizasyonunuzun sağlam bir parçası haline getiririz. Yönetilen hizmetlerimizle kapsamlı ve eksiksiz bir BT sistemine doğrudan erişim elde edersiniz.

Anahtar Faydalar


Dijitalleşmeyi Hızlandırın

Günümüzün hızla değişen iş dünyasında dijitalleşme kritik önem taşır. Bu süreci hızlandırmak rekabet avantajı sağlar. BT altyapı ve uygulama yönetimi hizmetlerini dış kaynaklardan almak, güncel kalmanın ve gerekli becerilere erişmenin hızlı ve verimli bir yoludur. BilgeAdam, müşteri beklentilerini aşmanıza ve sektörünüzdeki en yeni trendlerle uyum içinde olmanıza yardımcı olan çözümler sunar.


Ana İş Operasyonlarınıza Odaklanın

Yönetilen hizmetlerimiz, ana iş operasyonlarınıza ve stratejilerinize odaklanarak, dijital projelerde başarılı olmanızı sağlar. Maliyet etkin bir sistemle tüm iş uygulamalarınızı dijital dönüşüm odaklı optimize ederek size destek oluruz. Bu şekilde, uygulamalarınızın ve BT altyapınızın hızı ve esnekliği büyük ölçüde artar.

Yönetilen Hizmetlerimiz


Uygulama Yönetimi

Uygulama yönetimi hizmetlerine yönelik fark yaratan yaklaşımımız, uygulamalarınızın genel görünümünde ilerleme, esneklik, fayda ve verimlilik beklentilerinizi aşmanızı sağlar.


Altyapı Yönetimi

BilgeAdam; iş akışınızı aksatmayan, kapsamlı ve verimli BT altyapısı izleme ve yönetim hizmetleri sunar. Bu hizmetlerimiz tüm altyapınızda, uygulamalarınızda ve sistemlerinizde maksimum ağ çalışma süresi, minimum kesinti ve en yüksek performansı sağlar.


Son Kullanıcı Yönetimi

Çalışanlarınızın genel verimliliği ve etkinliği, dijital çalışma ortamlarına bağlıdır. Bu durumda en önemli olan da kusursuz bir kullanıcı deneyimidir. Çalışma istasyonlarınızın inşası ve organizasyonu için kapsamlı hizmet sunarak, kullanıcıların yeni teknolojiye alışmalarına yardımcı oluruz.

Uzman Çözümlerimiz


Yönetilen SCCM Hizmeti

Microsoft System Center Configuration Manager’ın gerçek potansiyelini kullanarak kurumsal BT organizasyonlarınızın operasyonel verimliliğini artırın, maliyetleri düşürün ve rekabet avantajınızı güçlendirin.Bakım ve Destek

Profesyonel danışmanlarımızın projelerden edindiği deneyimler ve teknolojilerdeki dikey uzmanlıkları ile kurumlara bakım ve destek çözümleri sunuyoruz. Bu çözümler, firmaların IT altyapılarındaki hizmet ve ürünlerden en yüksek fayda alabilecekleri şekilde biçimlendirildi.

icon
ÇÖZÜM VE HİZMETLER
icon

ÜRÜNLER

İLETİŞİM KURUN

Çözüm, hizmet ve ürünlerimiz hakkında
detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.

BİZE ULAŞIN