BilgeAdam'da Kariyer

İnsan Kaynakları

Kendi alanında yıllardır Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan BilgeAdam; teknoloji alanında yenilikçi, araştırma-geliştirme yapan, patent ve fikri haklar üreten, ülkemize ve insanlarımıza değer sağlayan profesyonellerle çalışır.

Felsefemiz

BilgeAdam’ın kuruluş felsefesi, bilgiyi insanla buluşturmak ve bilgili insanlarla teknolojinin her aşamasında nitelikli hizmet sunmaktır. “Teknolojide İnsan” arayışıyla hareket eden BilgeAdam için sunulan hizmetlerde öncelik, daima dürüstlük, karşılıklı saygı, çalışma ahlâkı; kısacası “insani değerlere” dayalı bilgeliktir.

Geçmişimiz

BilgeAdam Teknoloji; 1997’de İstanbul’da kurulmuş, global operasyonlarını İngiltere ve Avrupa üzerinden yaygınlaştıran bir yazılım şirketidir. Yazılım geliştirme başta olmak üzere teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca kendi yazılım ürünlerini de geliştiren BilgeAdam Teknoloji, bu alanda ağırlıklı olarak iş yazılımlarına odaklanmıştır.

İlkelerimiz

Yenilikçi

BilgeAdam’ın temeli, yazılım başta olmak üzere yeni teknolojileri öğretmek, uygulamak ve geliştirmektir. Bu doğrultuda daima yenilikleri izler, iş çevresiyle paylaşır ve yeniliklerin temsilcisi olmaya çalışır

Sonuç Odaklı

BilgeAdam’ın tüm ürün ve hizmetleri, bireysel ve kurumsal müşterilerinin iş yaşamlarında somut faydalar sağlamalıdır. Yazılım projeleri, ürünler, işe yerleştirmeler, danışmanlık projeleri… Hepsi iş dünyasının güncel ihtiyaçlarına yöneliktir. Her yenilik bu ihtiyaçlar dikkatle analiz edilerek tasarlanmalıdır.

Verimli

BilgeAdam, insan kaynağının ve zamanın doğru kullanımı için karmaşık prosedürlerden kaçınır. Yalın planlamayı tercih eder. Fiyat-kalite ilişkisinde yüksek verimliliği esas alır. Hem kendi ihtiyaçları hem de müşterileri için uygun fiyat sunmayı; bunun için de iş birliği yaptığı tüm firmalardan en iyi fiyatı ve en avantajlı koşulları elde etmek için çalışır. Dikkatli bir araştırma, pazarlık ve sözleşme süreci yürütür.

Esnek

BilgeAdam, çağımızın en hızlı yenilenen iş kollarında faaliyet gösterir. Değişime hızlı yanıt vermek, hızla uyum sağlamak durumundadır. Bu nedenle, ‘kusursuzluğa’ erişince pazara çıkmak yerine sunduğu ‘iyi işleyen’ ürün ve hizmetleri, kusursuzluğa doğru geliştirmeye çalışır. Bu amaçla esnek çalışma modelini benimser. Proje uygulamalarında pragmatik iyileştirmeler yapmaktan çekinmez.

Değer Katan

BilgeAdam, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda gelişim için çalışır. Öğrencilerine burs olanakları sunar. Çalışanlarının mesleki eğitimine kaynak sağlar. Ulusal eğitim kurumlarıyla ve kamuyla iş birliği yapar. Meslek kuruluşlarında katılımcıdır. Yasalara, mevzuata ve iş etiğine dürüstlükle bağlıdır. BilgeAdam, toplumsal sorumluluk çerçevesinde, daima ülkesine ve yurttaşlarının hayatlarına değer katmak için çalışır.

Ekibimiz

BilgeAdam, teknoloji alanında öncülük etmeyi ilke edinmiştir. Dolayısıyla alanında lider ve/veya lider olmayı hedefleyen bir ekiple çalışır. Yönetim kurulundan başlayarak tüm ekip açık iletişimi benimseyen, sürekli öğrenme becerisine sahip, alanında en iyisi olmayı hedefleyen kişilerden oluşur.

Gelişmeyi ve ilerlemeyi ilke edinmiş, genç ve dinamik bir ekibin parçası olmak isteyen, kariyer hedefini uzman olduğu konuda en iyisi olmak olarak belirlemiş herkes bu linkten açık pozisyonlarımızı görüntüleyebilir ve başvuru yapabilir.

BİZİMLE ÇALIŞIN

Açık poziyonları incelemek ve
aramıza katılmak için tıklayın.

HEMEN BAŞVUR
icon
ÇÖZÜM VE HİZMETLER
icon

ÜRÜNLER

İLETİŞİM KURUN

Çözüm, hizmet ve ürünlerimiz hakkında
detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.

BİZE ULAŞIN