Teknik Çizim ve 3D

Teknik Çizim ve 3D eğitim programını buradan indirebilirsiniz.

Programın amacı, katılımcıların, bilgisayar destekli çizimler yapabilmelerini ve bu yolla ortaya çıkan ürünlerin satış ve pazarlaması için gerekli dijital görselleri hazırlayabilmelerini sağlamaktır. Programa, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İç Mimarlık, Makine Mühendisliği, Mekatronik, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi farklı branşlardan kendisini bu alanda geliştirmek isteyenler katılabilir. Eğitim kapsamında, dünyaca ünlü Autodesk firmasının AutoCAD ve 3DS Max programlarının ayrıntılı özellikleri, bu amaca uygun, isistasyonları (workstation) ve yüksek performanslı kişisel bilgisayarlardan oluşan bir donanım ortamında gösterilmektedir. Ayrıca, görsel ürün sunumu alanında bir endüstri standardı olan V-Ray ve dijital tasarım yapan hemen herkesin gereksinimi Adobe Photoshop’un eğitimleri de programa dahildir. Bilge Adam’da AutoCAD ve 3DS Max Uygulamaları Eğitimi öğrencileri, Autodesk tarafından onaylanmış olan İngilizce yayınların, Bilge Adam tarafından Türkçeleştirilmiş sürümlerine sahip olurlar. İki ay süren bitirme projesini başarıyla tamamladığınızda alanınıza göre reklamcılık, video/animasyon, bilgisayar oyunları üretimi gibi üç boyut tecrübesinin kullanıldığı birçok farklı alana geçiş yapabilir ya da “freelance” olarak çalışabilirsiniz.

Bilgi almak istiyorum...

Neden Bilge Adam'da Teknik Çizim ve 3D?

» Öğrenmek için tıklayın  Microsoft Katılım Sertifikası: Eğitiminizi tamamladığınızda her bir MOC (Microsoft Official Course) için Microsoft tarafından verilen katılım sertifikası almaya hak kazanırsınız.

  Katılım Sertifikaları: Eğitiminizi tamamladığınızda, Bilge Adam Katılım Sertikası almaya hak kazanırsınız.

  Başarı Sertifikaları: Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır. Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız
  Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak ve tüm dünyadaki iş olanaklarından faydalanmak isteyerseniz Autodesk’in internet üzerinden İngilizce olarak düzenlediği sınavlara katılarak aşağıdaki ünvan ve sertifikalara sahip olabilirsiniz.
  • Autodesk AutoCAD 2011 Certified Associate
  • Autodesk AutoCAD 2011 Certified Professional
  • Autodesk 3DS Max 2011 Design Certified Associate
  • Autodesk 3DS Max 2011 Design Certified Professional
Google+