3D / Teknik Çizim Uzmanı

3D / Teknik Çizim Uzmanı eğitim programını buradan indirebilirsiniz.

Programın amacı, katılımcıların, bilgisayar destekli çizimler yapabilmelerini ve bu yolla ortaya çıkan ürünlerin satış ve pazarlaması için gerekli dijital görselleri hazırlayabilmelerini sağlamaktır.

Programa mimarlık, peyzaj mimarlığı, iç mimarlık, makine mühendisliği, mekatronik, inşaat mühendisliği, endüstri ürünleri tasarımı gibi farklı branşlardan, kendisini bu alanda geliştirmek isteyenler katılabilir.

Eğitim kapsamında, dünyaca ünlü Autodesk firmasının AutoCAD ve 3DS Max programlarının ayrıntılı özellikleri, bu amaca uygun işistasyonları (workstation) ve yüksek performanslı kişisel bilgisayarlardan oluşan bir donanım ortamında gösterilmektedir.

Ayrıca, görsel ürün sunumu alanında bir endüstri standardı olan V-Ray ve dijital tasarım yapan hemen herkesin gereksinimi Adobe Photoshop eğitimleri de programa dahildir.

3D / Teknik Çizim Uzmanı eğitimi öğrencileri, Autodesk tarafından onaylanmış olan İngilizce yayınların, Bilge Adam Akademi tarafından Türkçeleştirilmiş dijital sürümlerine sahip olurlar.

İki ay süren bitirme projesini başarıyla tamamladığınızda alanınıza göre reklamcılık, video/animasyon, bilgisayar oyunları üretimi gibi üç boyut tecrübesinin kullanıldığı birçok farklı alana geçiş yapabilir ya da “freelance” olarak çalışabilirsiniz. 200 saatlik bu eğitim programı, seçilen seansa göre 3-5 ay arasında tamamlanmaktadır.

Bilgi almak istiyorum...

Neden Bilge Adam'da 3D / Teknik Çizim Uzmanı?

» Öğrenmek için tıklayın    Katılım Sertifikası: Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda, Bilge Adam Akademi Katılım Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

    Başarı Sertifikaları: Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak, mezuniyet notunuz hesaplanır. Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.
    Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak ve tüm dünyadaki is olanaklarından faydalanmak isterseniz Autodesk’in internet üzerinden İngilizce olarak düzenlediği sınavlara katılarak aşağıdaki unvan ve sertifikalara sahip olabilirsiniz.
    • Autodesk AutoCAD 2014 Certified Professional

    • Autodesk 3DS Max 2014 Design Certified Professional
Google+